Doradca Kredytowy

Doradca Kredytowy

Potrzebujesz porady w kwestii doradztwa kredytowego? Szukasz kredytu pod mieszkanie lub zakup domu? Dobrze trafiłeś Nasi doradcy chętnie Ci pomogą.

Czym powinien zająć się doradca kredytowy?

Najprościej rzecz ujmując przeanalizujemy dla Ciebie oferty banków, wskażemy najkorzystniejsze z nich, a następnie pomożemy Ci przejść przez całą procedurę uzyskania kredytu od początku do samego końca.

Funkcją doradcy kredytowego jest pomoc w poprawnym wypełnieniu wniosku kredytowego a także skompletowaniu wymaganych przez banki dokumentów. Dodatkowo ponieważ nie jesteśmy o pracownikami banku zwrócimy uwagę na kruczki i pułapki jakie mogą kryć się w umowach.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego / finansowy?

Oferty banków są bardzo różne. Zdajemy sobie sprawę żę ciężko odnaleźć się w gąszczu ofert proponowanych przez banki. Dzięki oferowanej przez nas usłudze doradztwa, nie musisz ich wszystkich sam analizować. To bardzo duża oszczędność czasu, którą możesz poświęcić na inne sprawy.

Dodatkowo nasze usługi są całkowicie bezpłatne, ponieważ nasze wynagrodzenie pokrywają banki.

Dlaczego Mauer Kredyty?

Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu finansów. Przez lata pomogliśmy wielu ludziom w uzyskaniu kredytu hipotecznego i wciąż chętnie korzystają z moich usług a także dostarczają mi nowych klientów z polecenia. Jako niezależni doradcy finansowi i kredytowy zaproponuję najlepsze oferty dostępne na rynku.

Mamy też doświadczenie i aktualne informacje dotyczące kredytu hipotecznego z dopłatą MdM – Mieszkanie dla Młodych.